KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12009066

nr 1200 9066

Astrid Kjellberg-Juel

(1877-1965), Sverige

Blandteknik, Porträtt. Signerad, daterad 1957. Motivet: 42x32 cm

Utrop:

600 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 18:44:40

Astrid Kjellberg-Juel

Läs mer om Astrid Kjellberg-Juel